19 stycznia 2021

Referencja PL

czyli opinia, ocena, recenzja i rekomendacja

Czołowa Dziesiątka skoczków narciarskich czyli weekendowy ranking w Fortunie

1 min read

W inauguracyjny weekend z Pucharem Świata zakłady bukmacherskei Fortuna nagradzają najbardziej aktywnych sympatyków rywalizacji skoczków narciarskich. Wskocz do Czołowej Dziesiątki i odbierz atrakcyjne upominki od Fortuny.

Dla Klientów lubiących rywalizacje przygotowano weekendowe rankingi. Nagradzanie najlepszych graczy to dla Fortuny przyjemność – doceniają tym samym specjalistów w dziedzinie konstruowania kuponów z wysokim kursami czy gry za duże stawki.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Zasady promocji

  • Czas trwania: 23-24.11.2019
  • Kanały: strona www, aplikacja mobilna i PPZ
  • Oferta: prematch i live
  • Typ kuponu: min. SOLO, AKO, MAXIKOMBI

Zwycięzcy: dziesięciu graczy, którzy w trakcie trwania promocji wykonają najwyższy obrót na kuponach zawierających dowolne zdarzenie związane ze skokami narciarskimi

Nagroda: miejsca 1-3: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 500 zł, miejsca 4-5: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 300 zł, miejsca 6-8: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 200 zł, miejsca 9-10: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 100 zł

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.