1 października 2020

Referencja PL

czyli opinia, ocena, recenzja i rekomendacja

Fenomen Netflixa

1 min read

W dobie elektroniki, popularności Internetu i łatwego dostępu do multimediów platformy jak Netflix zyskują wielką popularność. Netflix jest idealnym narzędziem do zabicia wolnego czasu, spędzenia dobrych chwil z przyjaciółmi czy urządzania maratonów filmowych lub serialowych.

Żyjemy w czasach kiedy seriale mają bardzo dobrze ugruntowaną pozycję na listach naszych zainteresowań i sposobów spędzania wolnego czasu. Netflix oferuje niesamowicie szeroką ofertę dla wszystkich serialomaniaków. Każdy słyszał o tak świetnych i wciągających produkcjach jak Stranger Things, Atypowy, Wikingowie, La Casa de Papel, Orange is the new black czy Lucyfer.

Każdy z tych seriali jest do obejrzenia na Netflixie. Wszystkie gatunki, nowości jak i klasyki, w dodatku spora dawka filmów oraz produkcję sygnowane marką Netflixa. Fani dokumentów lub mangi i anime również znajdą interesujące dla siebie pozycje. Netflix zdominował rynek. Intuicyjny interfejs, ciągłe odświeżanie biblioteki i kuszenie interesującymi nowościami sprawia, że Netflix gości w domach coraz większej ilości Polaków.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.