19 stycznia 2021

Referencja PL

czyli opinia, ocena, recenzja i rekomendacja

Fortuna: Kurs na ostatni wrześniowy weekend + promocja „Dokładka”

2 min read

Tydzień temu zakłady bukmacherskie Fortuna rozpoczęły 3 sezon programu „Kursu na Weekend”, do którego zapraszono takich ekspertów jak: Marcin Feddek, Przemysław Iwańczyk, Tomasz Ćwiąkała, Żelisław Żyżyński, Tomasz Łapiński czy Maciej Krawczyk – popularny „Footroll”, prowadzącym jest Piotr Kędzierski. W obecnym sezonie poza transmisją live na kanałach YouTubowych i Facebookowych są również obecni na antenie Newonce Radio.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Dla przypomnienia Kurs na Weekend to program, w którym omawiane są najciekawsze wydarzenia ze świata piłki oraz dyskusja o najbardziej interesujących spotkaniach nadchodzącego weekendu w europejskich ligach. Transmisja odbywa się w każdy piątek w godz. 11:00 – 12:00.

Zapraszamy do słuchania i oglądania!

Już od dzisiaj, przez cały weekend (27 – 29.09.2019) w ramach cyklu Fortuna z Bonusem dostępna jest kolejna promocja „Dokładka” na kupony postawione na Fortuna 1 Liga. Aby przystąpić do niej należy zawrzeć kupon AKO (prematch), który będzie zawierał min. 1 zdarzenie związane z 11. kolejką Fortuna 1 Liga, za kwotę min. 30 PLN. Kupony można obstawiać za pośrednictwem naszej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub w punktach PPZ.

Wszyscy gracze, spełniający warunki promocji, których kuponu okażą się wygrane otrzymają bonus w wysokości 30 PLN (w punktach FKP).

Promocja dotyczy kuponów rozstrzygniętych do 29.09.2019 do końca dnia (Nie dotyczy Maxikombi, Hitu Dnia, Eksperta).

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.